اقدامات دشمن خللی در فرایند درمان و دارو ایجاد نکرده است

به گزارش آی تی گپ، خبرگزاری خبرنگاران- دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: اقدامات دشمن را بی پاسخ نمی گذاریم و البته این دشمنی ها نتوانسته است خللی در فرایند درمان و تامین دارو ایجاد کند.

اقدامات دشمن خللی در فرایند درمان و دارو ایجاد نکرده است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، علی باقری کنی در جمع خبرنگاران گفت: درست است که دشمنان هیچ اقدام جنایتکارانه ای را دریغ نمی نمایند، اما کادر درمانی با تمام کوشش و همت اجازه نمی دهند خللی در فرایند درمان و تامین احتیاج بیماران ایجاد گردد.

وی ادامه داد: در وضع کنونی علی زعم تمام تنگنا ها ایران کشوری پیشرو در درمان بیماری هاست و البته این چیزی از ضد انسانی بودن رفتار دشمنان ایران به ویژه آمریکایی ها کم نمی کند، جوانان ما کوشش حداکثری دارند تا هیچ خللی در فرایند بهداشت و درمان ایجاد نگردد.

معاون رئیس دستگاه قضا گفت: ما به عنوان دستگاه قضا باید کوشش کنیم و اقدامات خصمانه دشمنان را بی پاسخ نگذاریم، آمریکا هایی فشار حداکثری گذاشتند و کشور های اروپایی هم با آن ها همکاری می نمایند و دامنه تحریم را به عرصه بهداشت رساندند.

وی توضیح داد: تفاوت کسانی که دارو را تحریم می نمایند با داعشی ها در این است که داعشی ها با شمشیر عریان آدم می کشند، اما این ها با هفت تیر های صدا خفه کن بچه ها و بیماران را می کشند.

باقری کنی گفت: جنایت های بسیاری با تحریم های ظالمانه انجام شده است، کشور های اروپایی که دست تحریم بر عرصه دارو گذاشته اند، تفاوتی با داعشی ها و تروریست ها ندارند داعشی ها پشت پوشش دین خود را قائم می نمایند و این ها پشت پوشش حقوق بشر خود را پنهان نموده اند.

باقری کنی گفت: این دولت ها در حالی که اشک تمساح می ریزند، در برابر کشور یمن نه تنها هیچ اقدامی نکردند بلکه به تحریم هم دامن می زنند آن ها در این عرصه از هیچ کوششی فروگذار نکردند و بچه ها احتیاجمند یمنی به دارو احتیاج دارند، فریادشان به کشور های اروپایی و آمریکایی این است که جنایت بس است.

دبیر ستاد حقوق بشر گفت: این اطمینان را می دهیم که دستگاه قضا با همه قدرت و شمشیر قانون و حقوق مدنی حتماً به پیگرد متهمان ناقض حقوق ملت ایران ادامه می دهد تا زمانی که آن ها توسط دادگاه به دست عدالت سپرده شوند و مجازات قانونی برای شان معین گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1359

به "اقدامات دشمن خللی در فرایند درمان و دارو ایجاد نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات دشمن خللی در فرایند درمان و دارو ایجاد نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید