اختصاص 100 میلیون تومان وام به کارگاه های مهارت محور دانشجویی

ذوالفقار یزدان مهر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حمایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از کارگاه های مهارت محور گفت: مقرر شده به هر کارگاه مهارت محور دانشگاه فنی و حرفه ای 100 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اختصاص داده و به دانشجویان آن کارگاه ها اگر از مسیر کانون علمی و مراکز رشد هدایت و معرفی شده باشند، به هر دانشجو 10 میلیون تومان تسهیلات ارائه شود.

اختصاص 100 میلیون تومان وام به کارگاه های مهارت محور دانشجویی

وی ادامه داد: این تسهیلات برای تجاری سازی علم در اختیار این کارگاه ها و دانشجویان قرار می گیرد تا آثار تولیدی خود را به بازار ارائه دهند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: صندوق رفاه از این کارگاه ها حمایت می کند تا بتوانند محصولات و آثار خود را بفروش برسانند برخی از آنها گروه های 10 نفره‌ای تشکیل داده و در این خصوص اقدام کرده و برخی نیز آثار خود را به دیگر کشورها صادر کرده و به فروش می رسانند.

وی با تاکید بر حمایت جدی از کارگاه های مهارت محور افزود: تفاهم نامه ای با دانشگاه فنی و حرفه ای منعقد کرده ایم که مقرر شده 50 کارگاه مهارت محور در کنار سراهای دانشجویی ایجاد کنیم تا دانشجویان از اوقات فراغت خود به نحو مطلوبی استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اختصاص 100 میلیون تومان وام به کارگاه های مهارت محور دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 100 میلیون تومان وام به کارگاه های مهارت محور دانشجویی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید