پورموسوی در نشست خبری: قابلیت های خود را برابر استقلال نشان می دهیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره بازی این هفته تیمش برابر استقلال گفت: بازی سختی در پیش داریم اما از لحاظ فنی به بازیکنانمان اعتماد دارم.

پورموسوی در نشست خبری: قابلیت های خود را برابر استقلال نشان می دهیم

به گزارش خبرنگاران، سید اکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: فردا بازیکنان ما از لحاظ فنی قابلیت های خودشان را نشان می دهند. در بازی با پرسپولیس در آزادی خوب نبودیم. می خواهیم آن بازی را فراموش کنیم. استقلال تیم خوبی است و با تمام قوا به بازی می آید. بازی سختی خواهیم داشت. امیدوارم بازی از لحاظ فنی به گونه ای باشیم که شایستگی اش را داشته باشیم.

او ادامه داد: از لحاظ فنی به بازیکنانمان اعتماد داریم و عملکرد قابل قبولی در نقل و انتقالات داشتیم اما شاید بعد از این بازی دو بازیکن به ما اضافه شوند.

او در مورد اعتراضات هفته پیش برخی تماشاگران در استادیوم خانگی فولاد بیان نمود: این جوی است که از سال قبل وجود داشت. کانون هواداران ما در کوشش است تا این موضوع را حل نمایند. همه دارند کوشش می نمایند که فولاد دچار بحران نگردد. می خواستم خداحافظی کنم اما به خاطر این که تیم به حاشیه نرود و صحبت با بازیکنان از تصمیمم منصرف شدم. با مدیران باشگاه هم صحبت کردم تا افراد خاطی شناسایی شوند.

پورموسوی در پاسخ به این پرسش که با توجه به عملکرد رفیعی در بازی با پرسپولیس در حال حاضر از وضعیت او راضی است یا خیر گفت: ما سروش را جذب کردیم چون می دانستیم به لحاظ فنی و اخلاقی به ما کمک می نماید. در بازی پرسپولیس هم قرار نبود رفیعی به تنهایی بازی را برای ما دربیاورد. در آن بازی همه بد بودیم. رفیعی خودش پیگیر آی تی سی اش بود تا مقابل پرسپولیس بازی کند.

سرمربی فولاد در مورد جذب دروازه بان جدید هم اظهارکرد: ما از چند ماه پیش به دنبال دروازه بان بودیم. با چند دروازه بان خارجی و داخلی صحبت کردیم و تا چند وقت دیگر تکلیف این موضوع معین می گردد. ما از عملکرد مرادیان راضی هستیم اما از قبل از آغاز فصل به دنبال جذب دروازه بان بودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پورموسوی در نشست خبری: قابلیت های خود را برابر استقلال نشان می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی در نشست خبری: قابلیت های خود را برابر استقلال نشان می دهیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید