رد پای یک شرکت انگلیسی در اختلاس های پاکستان

به گزارش آی تی گپ، مسئولین پاکستانی از کشف و متوقف شدن فعالیت های یک شرکت انگلیسی در کراچی خبر دادند که در پول شویی های کلان نقش داشته است.

رد پای یک شرکت انگلیسی در اختلاس های پاکستان

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش دفتر منطقه ای آی تی گپ به نقل از جیو تی وی؛ مسئولین پاکستانی از کشف و متوقف شدن یک شرکت انگلیسی در شهر کراچی خبر دادند.

گزارش ها حاکی است این شرکت انگلیسی در پول شویی های کلان نقش داشته است و علاوه بر ارتباط با گروه های مافیایی در ایتالیا فعالیت های غیرقانونی دیگری نیز در کارنامه دارد.

این شرکت انگلیسی با بسیاری از افراد و شرکت هایی که نامشان در پرونده کلان فساد اقتصادی پاناما لیکس آمده است نیز همکاری داشته است.

گفته می گردد این شرکت انگلیسی کارمندانی از کشورهای خاورمیانه نیز داشته است و دست به جابجایی مبالغ سنگین غیرقانونی زده است.

مقامات پاکستانی در حالی از کشف این شرکت انگلیسی خبر می دهند که بسیاری از سران حزب نواز و حزب مردم پس از متهم شدن به فساد اقتصادی به خاک لندن فرار نموده اند.

در حال حاضر علاوه بر نواز شریف و شهباز شریف، فرزندان آنها و افرادی نظیر اسحاق دار وزیر سابق دارایی پاکستان و الطاف حسین رئیس سابق حزب متحده نیز در انگلیس زندگی می نمایند.

نکته جالب این است که دولت انگلیس همکاری لازم برای بازگرداندن این افراد به پاکستان را ندارد و بعضی از این افراد که حتی جرم آنها اثبات شده است حاضر نیستند خاک لندن را ترک نمایند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 683

به "رد پای یک شرکت انگلیسی در اختلاس های پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد پای یک شرکت انگلیسی در اختلاس های پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید