جزئیات مذاکره تراکتور با 3 مدافع و مهاجم لیگ رجحان، آل کثیر و رمضانی در یک قدمی باشگاه تبریزی

به گزارش آی تی گپ، باشگاه تراکتور فعالیت خود را برای فصل جابجایی شروع نموده و با بازیکنان مختلف به توافقات خوبی رسیده است.

جزئیات مذاکره تراکتور با 3 مدافع و مهاجم لیگ رجحان، آل کثیر و رمضانی در یک قدمی باشگاه تبریزی

به گزارش آی تی گپ از تبریز، تیم تراکتور که در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور نتوانست عملکرد چندان خوبی را از خود به ثبت برساند، در جابجایی زمستانی به دنبال تقویت خود در پست های مختلف است.

کمبودهای تراکتور

تراکتور در میانه میدان مسئله ای از بابت بازیکن ندارد و کادر فنی این تیم گاهاً با ترافیک بازیکن هم روبرو هستند. در پست دروازه بان هم با حضور رشید مظاهری و محمدرضا اخباری، تراکتور شرایط خوبی دارد.

در این راستا، خیال باشگاه تبریزی از خط دروازه و میانه میدان راحت است. برخلاف این دو پست، تراکتور کمبود مدافع و مهاجم دارد.

در نیم فصل اول، مربیان تراکتور در چند مقطع مجبور شدند از بازیکنان غیرتخصصی در دفاع میانی استفاده نمایند که این موضوع هم مشکلاتی را برای شان به وجود آورد.

تراکتور در حال حاضر تنها 2 مدافع میانی تخصصی دارد که در نبود یکی از آنها، مشکلاتی برای سرخپوشان تبریزی ایجاد می گردد.

در پست مهاجم هم تراکتور با وجود جذب فورچونه، همچنان کمبودهای زیادی دارد. فقورچونه که به عنوان گران ترین مهاجم تاریخ لیگ برتر به تراکتور پیوسته، تنها یک گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

به همین خاطر، باشگاه تراکتور در نیم فصل به دنبال جذب مدافع و مهاجم خواهد بود.

3 مدافع گزینه تراکتور

در پست مدافع، تراکتور در حال حاضر 3 گزینه دارد؛ میلاد باقری، وحید محمدزاده و ادواردو دوسانتوس؛ سه بازیکنی هستند که هرکدام شرایط متفاوتی برای حضور در تراکتور دارند.

ادواردو دوسانتوس یکی از گزینه های مالک باشگاه تراکتور است تا او را از ماشین سازی به تراکتور منتقل کند. با این حال، ساکت الهامی مخالف حضور مدافع برزیلی در تراکتور است.

برخلاف ادواردو، شنیده می گردد که پیوستن وحید محمدزاده به تراکتور تا حد زیادی قطعی شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، باید این بازیکن را در نیم فصل تراکتوری دانست.

همچنین باشگاه تراکتور به میلاد باقری هم پیشنهادی ارائه داده، اما هنوز از سوی این بازیکن پاسخی دریافت نکرده است.

آل کثیر و رمضانی در یک قدمی تراکتور

در پست مهاجم هم دو گزینه برای تراکتور وجود دارد؛ آرمان رمضانی و عیسی آل کثیر.

مذاکرات بین عیسی آل کثیر و باشگاه تراکتور توسط شخص محمدرضا زنوزی انجام می گردد. در این میان توافقات کلی صورت گرفته، اما دو طرف فعلاً مشغول مذاکره بر سر مبلغ قرارداد هستند.

همچنین آرمان رمضانی هم دیگر گزینه تراکتور، با این باشگاه به توافقات خوبی رسیده و به احتمال زیاد در روزهای آینده قرارداد خود را امضاء خواهد نمود.

118، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 778

به "جزئیات مذاکره تراکتور با 3 مدافع و مهاجم لیگ رجحان، آل کثیر و رمضانی در یک قدمی باشگاه تبریزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مذاکره تراکتور با 3 مدافع و مهاجم لیگ رجحان، آل کثیر و رمضانی در یک قدمی باشگاه تبریزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید