بیژن طاهری: سپاهان با وقت کشی نگذاشت گل خورده را جبران کنیم، طرفداران به این استقلال امیدوار باشند

بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال از هوادارانش خواست که حمایت نموده و به این تیم امیدوار باشند.

بیژن طاهری: سپاهان با وقت کشی نگذاشت گل خورده را جبران کنیم، طرفداران به این استقلال امیدوار باشند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال درباره شکست یک بر صفر آبی پوشان برابر سپاهان در هفته دهم لیگ برتر گفت: بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و 15 دقیقه اول دیدید که توپ به سیدحسین حسینی نرسید. ما به او پاس رو به عقب می دادیم تا در جریان بازی باشد. متأسفانه در نیمه اول، از موقعیت ها استفاده نکردیم. بعد از مصدومیت علی کریمی، سپاهان سعی کرد بازی را کنترل کند، اما ما در هر دو نیمه نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم به گل برسیم که تیرک دروازه و برخی اتفاقات داوری مانع از این موضوع شد.

وی ادامه داد: حق استقلال برابر سپاهان باخت نبود و طرفداران دیدند که تیم ما پیشرفت نموده و فوتبال خوبی بازی می کنیم. اصلاً نباید به باخت این بازی توجه کرد، اما می خواهم واقعیت را بگویم. ما سه بازی بیرون خانه را پشت سر هم بردیم و آماده بودیم و روحیه داشتیم و اکنون نیز شرایط بسیار خوبی داریم. متأسفانه برابر سپاهان در یک لحظه غفلت کردیم و یک گل خوردیم و در ادامه نیز سپاهان با وقت کشی و کنترل بازی مانع از جبران نتیجه شد.

طاهری توضیح داد: دیگر در تیم ما کسی از نبود بازیکنان صحبت نمی کند و اگر گله ای داشتیم، مربوط به اوایل فصل بود. ما درباره جدا شدن بازیکنان دیگر صحبت نمی کنیم، چون جانشین خوبی برای آنها درست کردیم و بازیکنانی را آماده می کنیم که برای خود استقلال هستند و برای خودمان می مانند. روند خوبی داریم و روز به روز بهتر و آماده تر می شویم. 20 بازی تا انتها فصل فرصت داریم و طرفداران به این استقلال خوش بین باشند. تیم ها نوسان دارند و ما بازی های اصلی و سخت را انجام دادیم. البته در لیگ بازی آسان نداریم، اما مطمئن باشید بهتر و بهتر می شویم و امیدوارم طرفداران به حمایت خود ادامه دهند.

مربی استقلال در ادامه درباره دیدار با سایپا در جام حذفی اظهار داشت: بازی قبلی با سایپا سخت بود و بیشتر از سپاهان اذیت مان کرد. قدرت سایپا را در دیدار با پرسپولیس و در دیدار با ما دیدید. بازی بسیار سختی در جام حذفی داریم، اما می خواهیم برنده باشیم. مدافع عنوان قهرمانی هستیم و صددرصد جام حذفی را می خواهیم. سال گذشته نیز با شفر به قهرمانی رسیدیم و سال جاری نیز امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

وی در انتها صحبت های خود خطاب به طرفداران گفت: طرفداران سرمایه واقعی باشگاه هستند و نسل به نسل از این تیم حمایت کردند و می خواهیم دل مردم شاد گردد. طرفداران در دیدار برابر سپاهان در روز بارانی برای ما سنگ تمام گذشتند و استقبال و حمایت بسیار خوبی داشتند. ما قدردان همه آنها هستیم و طرفداران مطمئن باشند برای شادی شان می جنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیژن طاهری: سپاهان با وقت کشی نگذاشت گل خورده را جبران کنیم، طرفداران به این استقلال امیدوار باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیژن طاهری: سپاهان با وقت کشی نگذاشت گل خورده را جبران کنیم، طرفداران به این استقلال امیدوار باشند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید