اطلاعیه مهم وزارت راه و شهرسازی برای متقاضیان طرح ملی مسکن

به گزارش آی تی گپ، خبرنگاران : وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای جزئیات حساب مربوط به واریز آورده متقاضیان طرح ملی مسکن را خاطرنشان کرد.

اطلاعیه مهم وزارت راه و شهرسازی برای متقاضیان طرح ملی مسکن

جهت دریافت خدمات آلاچیق باغی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش آی تی گپ به نقل از تسنیم، اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی به توضیح زیر است؛

به اطلاع تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن می رساند که هرگونه واریز وجه مربوط به سهم آورده متقاضی طرح اقدام ملی مسکن (اعم از هزینه های مربوط به ساخت، آماده سازی و ...) می بایست صرفاً به وسیله حساب مسدودی افتتاح شده به نام متقاضی که اطلاعات آن در پروفایل ایشان در سامانه نیز معین شده است، صورت پذیرد.

بدیهی است پرداخت هرگونه وجه خارج از این حساب در سرجمع آورده متقاضیان برای تسویه حساب هنگام تحویل واحد محسوب نمی گردد.

هفته گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه عمده افتتاح های طرح ملی مسکن سال آینده انجام می گردد، گفته بود: بعضی واحدهای طرح ملی مسکن هفته دولت افتتاح می گردد. افتتاح بعضی واحدهای به جامانده مسکن مهر (حدود 38 هزار واحد) و همچنین طرح ملی مسکن بخشی از برنامه های هفته دولت در بخش مسکن است.

محمود محمودزاده با یادآوری این که معین تکلیف ثبت نام نمایندگان طرح ملی مسکن در استان ها صورت گرفته است، توضیح داد: افرادی که فرم ج آنها قرمز بوده و عدم مالکیت آنها محرز شناخته شده است به چرخه اقدام ملی مسکن بازمی گردند.

وی از معین تکلیف تمامی ثبت نام شدگان طرح ملی مسکن تا سرانجام شهریور سال جاری اطلاع داد و گفت: فقط افرادی که واجد شرایط واقعی هستند در این طرح باقی می مانند و ردصلاحیت شده ها در صورتی که نتوانند مدارک مستدلی ارائه نمایند از این گردونه خارج خواهند شد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اضافه نمود: افرادی که تأیید شرایط نهایی شده و نسبت به واریز وجوه اعلام شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی، اقدام می نمایند در پروژه می مانند، بدین معنا، کسانی که در مهلت معین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه نیز اقدام ننمایند جزو حذف شدگان طرح اقدام ملی مسکن به شمار می فرایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1187

به "اطلاعیه مهم وزارت راه و شهرسازی برای متقاضیان طرح ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه مهم وزارت راه و شهرسازی برای متقاضیان طرح ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید